Startseite Slider
Startseite Slider
Startseite Slider
Themen Slider Dehler30OD
Startseite Slider Dehler

BALTICDESIGN INSTITUTE

Nasza misja

BalticDesign Institute to nowa jednostka R&D w Szczecinie, która uzupełnia dział rozwoju firmy matki HanseYachts AG posiadającej
fabryki w Polsce, Niemczech i Francji. W ścisłej współpracy z zespołem rozwojowym Hanseyachts AG, wysoko cenionymi
architektami i projektantami morskimi z całej Europy oraz w ścisłej współpracy z technologami, będziemy projektować jachty
żaglowe i motorowe, jednokadłubowe i katamarany dla naszych marek Hanse, Dehler, Moody, FJORD, SEALINE i RYCK. Czerpiąc z 30-letniego doświadczenia w budowie jachtów oraz wprowadzając 40 nowych modeli w ciągu 10 lat, będziemy nieodzowną częścią sukcesu naszych marek i firm.

.

Nasza wizja

Zapierające dech w piersiach łodzie to nasza specjalność. Naszym celem jest połączenie inteligentnej i wydajnej inżynierii popartej praktyką i najnowszą technologią. Dlatego zapraszamy do współpracy zmotywowanych i wykwalifikowanych specjalistów. 

Fundusze Europejskie

Badania w ramach realizowanego projektu

Firma Balticdesign Institute sp. z o.o. realizuje projekt: Badania nad nowymi rozwiązaniami w projektowaniu jachtów i jednostek pływających w firmie Balticdesign Institute sp. z o.o. Cel projektu - wzrost konkurencyjności i zwiększenie zastosowania innowacyjnych produktów poprzez przeprowadzenie badań nad nowymi łodziami motorowymi i żaglowymi. Planowane efekty: Liczba technologii, rozwiązań przetestowanych/gotowych do wdrożenia 6 szt. Wartość projektu: 4 347 789,62 zł. Wkład Funduszy Europejskich: 1 902 157,95 zł netto.

EU-Fund-Logos-Square
EU-Fund-Logos-Square
EU-Fund-Logos-Square
EU-Fund-Logos-Square
Projektowanie Exterieur
sailing at the highest level
Projektowanie Interieur
homly Interieur
Inżynieria techniczna
latest technology
TECHNOLOGIA BUDOWLANA
Rumpf Ausformung Fjord
#bottom